Customer Feedback

Our goal is to help you find and order the chemicals you need. The client's feedback is essential to achieve a better quality of our services.Here are only some comments from our clients.parter-logo

Wszystko przebiega pomyślnie i szybko. Przeważnie zależy nam na czasie, a kontakt jak i przygotowanie ofert przebiegają sprawnie. Strona internetowa jak i wyszukiwarka także bardzo dobre, nigdy nie ma problemu ze znalezieniem odczynników.

parter-logo

Moja współpraca z Firmą Chemat od samego początku układała się bardzo dobrze. Świetny kontakt z pracownikami, przejrzysta strona internetowa, łatwy sposób składania zamówień, terminowość dostaw i przede wszystkim szeroka gama produktów w bardzo przystępnych cenach – to główne powody dlaczego chętnie kupuję w Chemacie.

parter-logo

Jestem bardzo zadowolony z współpracą z Państwem. Największe Państwa zalety to: - szeroki asortyment zarówno samych chemikaliów jak i wybór producentów - konkurencyjne ceny, właściwie nie do przebicia przez nikogo innego (...) - bezproblemowy kontakt / miła obsługa Polecam Was każdemu kto jeszcze o Was nie słyszał, albo np. przepłaca 10-krotnie gdzie indziej.

parter-logo

Współpracę z Chematem oceniam bardzo pozytywnie. Zamówienia realizowane są bez zarzutu, przesyłki są zawsze bardzo dobrze zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem w transporcie. Towar dostarczany jest zgodnie z przedstawionym terminem realizacji zamówienia. We współpracy z Państwem cenię przede wszystkim natychmiastową reakcję sklepu na zamówienie, dobry i miły kontakt telefoniczny, szybką odpowiedź na pytania, elastyczne podejście do klienta oraz przesyłanie informacji o statusie zamówienia. W mojej opinii bardzo wartościowe jest przedstawienie przez pracowników oferty tańszych związków chemicznych o bardzo porównywalnych parametrach, co zamawiany produkt, wytwarzanych przez innych dostawców. Czasami taka oferta pozwala obniżyć koszty zamówienia.

parter-logo

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Chemat, Szybka wycena, rzetelna wiedza oraz informowanie o dostawie jest jak najbardziej na plus.

parter-logo

Cenię sobie usługi Państwa firmy. Ceny są zawsze najlepsze! Zamawiane produkty są zazwyczaj szybko dostarczane, a jeśli coś jest niedostępne, zamówienie jest rozdzielane i wysyłane w kilku paczkach - dzięki temu w większości odczynniki są u nas szybko.

parter-logo

Kolejny raz korzystam z oferty Waszych dostawców i jestem zadowolony zarówno z poziomu cenowego i jakości.

parter-logo

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Chemat i nie mam większych zastrzeżeń co do realizacji zamówień. Oferty są przygotowywane bardzo szybko, a propozycje dotyczące zakupu danych odczynników zawierają często alternatywne (tańsze) źródła pozyskania pożądanych przez nas produktów.

parter-logo

Współpraca z Chemat układa się świetnie. Błyskawiczny kontakt, sklep internetowy działa bez zarzutu, znakomitą większość interesujących mnie odczynników jest w cenach konkurencyjnych. Nie ma pomyłek w fakturach i adresach dostaw (i to jest niesamowite). Czego chcieć więcej.